CHRÁM TICHA, Železná Ruda, Šumava : KALENDÁŘ AKCÍ

www.chramticha.cz > Kalendář akcí

Kontakt

Pancířská 100
340 04 Železná Ruda

Tel.: + 420 732 953 075

chramticha@email.cz

 

Genius loci Šumavy

Váš zážitek z Chrámu ticha umocní Genius loci Šumavy – pohled z oken do všech světových stran na nejvyšší horské hřebeny  a vzdálená údolí, 200 metrů vzdálená křížová cesta a ostatní energetická místa, šumění horských bystřin a čistý léčivý vzduch budou lékem a uvolněním pro Vaši duši i tělo...

Jak k nám

Chrám ticha se nachází přímo v srdci Šumavy – v klidné okrajové části horského městečka Železná Ruda. Dostanete s k nám autem (2hodiny od Prahy) , autobusem i vlakem (stanice Železná Ruda město 300m od nás).

Kalendář akcí

 

19. - 22. 5. 2022

SEBEPOZNÁVACÍ VÍKEND PRO NEZADANÉ

VÍCE O AKCI

 

 

Víkend pro nezadané

Pojďte se seznámit, relaxovat, sdílet, zažít legraci a provětrat se na čerstvém vzduchu. Na chvíli zapomenout na své starosti, nesplněná přání.  Pojďte si hrát a poznávat: sebe, ženské a mužské principy, techniky respektující komunikace. Možná najít svou lásku, životní přátele. Pobyt je primárně určen pro nezadané od 30 do 60 let.

Termín

19. - 22. 5. 2022

Místo

Železná Ruda, penzion Alfa

Doprava

Vlastní; Příjezd je ve čtvrtek, ubytováváme od 15 h, večeře začíná v 18 h. Odjezd v neděli po obědě. Účastníci obdrží balíček na cestu.

Ubytování

Penzion ALFA se nachází na severním okraji Železné Rudy. Autem je dobře dostupný. Má své vlastní parkoviště. V přízemí penzionu je restaurace s příjemným barem, ve dvou patrech pak praktické pokoje (2 až 4 lůžkové), většina s vlastním sociálním zařízením. Ve druhém patře je umístěna úžasná společenská místnost Chrám ticha, kde probíhá program. TIP: V penzionu můžete navštívit whirlpool či saunu, obojí na objednání.

Stravování

S radostí pro vás připravujeme zdraví prospěšnou rostlinnou stravu. Podáváme snídani, oběd, dezert a večeři. Strava je sestavena tak, aby harmonizačně působila na organismus. Po celý den budou k dispozici také různé čaje, voda, obilná káva a jiné nápoje. Pokud máte nějaká dietní omezení, nebo jiná specifická přání, napište nám předem. Rádi pro vás speciální stravu připravíme.

Program

Společně se můžeme těšit na:

  • vzájemné poznávání a týmové hry
  • překročení své komfortní zóny v podobě outdoorové aktivity
  • výlety do okolí
  • zajímavé mini-přednášky o vztazích, mužských a ženských principech, jazycích lásky
  • zážitkové techniky nenásilné a respektující komunikace
  • společná sdílení
  • relaxaci a ranní harmonizační cvičení

O lektorce

Lektorka, koučka, průvodkyně na cestě k sobě, ke svým skutečným darům a talentům, maminka dvou krásných holčiček, manželka úžasného muže – to je Radana Lazarová.

Jak nahlíží na mužsko-ženskou interakci a o svých dalších životních zkušenostech napsala čtivý článek.

Radana se velmi těší na účastníky víkendovky pro nezadané, na to, že bude moci s nimi strávit několik dní v krásné přírodě, užít legraci, podpořit sebepoznávání.

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ