CHRÁM TICHA, Železná Ruda, Šumava :

Kontakt

Pancířská 100
340 04 Železná Ruda

Tel.: + 420 732 953 075

chramticha@email.cz

 

Genius loci Šumavy

Váš zážitek z Chrámu ticha umocní Genius loci Šumavy – pohled z oken do všech světových stran na nejvyšší horské hřebeny  a vzdálená údolí, 200 metrů vzdálená křížová cesta a ostatní energetická místa, šumění horských bystřin a čistý léčivý vzduch budou lékem a uvolněním pro Vaši duši i tělo...

Jak k nám

Chrám ticha se nachází přímo v srdci Šumavy – v klidné okrajové části horského městečka Železná Ruda. Dostanete s k nám autem (2hodiny od Prahy) , autobusem i vlakem (stanice Železná Ruda město 300m od nás).

Vítejte v Chrámu ticha

Chrám ticha je v roce 2010 vzniklé centrum sebepoznání v krásném prostředí Šumavy. Toto centrum je postaveno s využitím poznatků feng šuej v harmonickém a útulném stylu.

Prostory centra jsou vhodné pro cvičení jógy, meditace, kurzy, semináře, přednášky, terapie, léčení, školení, koncerty, nebo skupinové akce.

Chrám ticha je i prostorem, který je zároveň v každém z nás. Proto si u nás možná povšimnete a uvědomíte ve všem přítomné ticho, stejně jako mnoho lidí před vámi.

Chrám ticha vznikl díky vnitřnímu klidu, míru, štěstí a harmonii. S vděkem a důvěrou v celek byl vytvořen prostor pro lidství v nás a je zároveň pozvánkou k jeho objevení a jemnou pobídkou k jeho žití.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ